Hizmetler

EDUCATİON İN TURKEY

2019 yılında kurulan TSA Education markamız aracılığıyla yürüttüğümüz eğitim çözümlerimiz eğitim görmek isteyen uluslararası öğrencilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

TSA Education, eğitim kuruluşlarının verdiği resmi yetkiye dayanarak öğrenci seçme sınavlarının yapılması, aday öğrencilerin seçilmesi konusunda üniversite ve benzeri kuruluşlara hizmet vermektedir. Markamız misyonunu yerine getirmek üzere birçok devlet ve özel vakıf üniversitesi ile anlaşmalar imzalamıştır. Aynı zamanda uluslararası liseler - kolejler, dil okulları, birçok sertifika eğitimi ve profesyonel uygulamalı eğitimler sunan başarılı kurumlar ile çalışmalarını ilerletmektedir. TSA Education öğrencilerin ihtiyacı olan akademik rehberlik ve tecrübe destekleri ile uluslararası öğrencilere Türkiye’de her yaşa uygun örgün eğitim imkanı sunmaktadır. Şirketimiz eğitim süreci yanında vize, ikamet izni, bilet, otel, öğrenci yurdu, transfer ve tercüme hizmetlerini de sunabilen tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin hizmetindedir.

1-Üniversite Tercih ve Kayıt Hizmeti
2-Öğrenci Seçme ve yerleştirme sınavları
3-Türkçe ve farklı dil hazırlık eğitimleri
4-Kişisel gelişim eğitimleri
5-Özel Sertifika Programları
6-Mesleki eğitim paketleri

Education in Turkey
Education in Turkey hakkında
Sizi Arayalım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Bireysel veya kurumsal seyahat talepleriniz için bize ulaşın.
Dünyanın her yerine ulaşan hizmet kollarımızla, tecrübeli TSA ekibi olarak buradayız.
Küçük Piyale Mah.Toprak Tabya Sk. No:2 Gür Plaza 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Talep ve önerileriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin