Markalar

TUTTA TOUR

Yaklaşık 100 yıl önce İstanbul’un ilk turizm markalarından biri olmuş TUTTA Tour, Türkiye’nin muhteşem güzelliklerini tanıtmak için TSA Turkish Serv ice Agency AŞ’nin tekrar canlandırdığı B2B ve tur operatörü markasıdır. 

Türkiye doğal güzelliklerinin ihtişamını süsleyen Mimari eserler, damakları çatlatan lezzetler, harikulade ifadeler taşıyan folklor ve oyunlar, muhteşem bir müzik dünyası ve saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca konuda zengin bir birikime sahiptir. Türkiye’nin her köşesinden çok özel tarih, kültür, medeniyet ve yaşam öğeleri fışkırır.

Sadece acentelerin ulaşabildiği online platformdan satış yapan TUTTA Tour Türkiye dışında bulunan acentelere ve misafirlerine, binlerce yıllık geçmişinde yüzlerce farklı medeniyete ev sahipliği yapmış bu güzide toprakları tanıtmak üzere yüksek Türk misafirperverliği ve mükemmeliyetçi servis kuralları ile faaliyet göstermektedir.

TSA Travel, TSA Visa, TSA Business gibi sektör içinde öne çıkan tüm markalarımızla, özel uzmanlık geliştirdiğimiz çalışma alanlarında hizmet veriyoruz.

Bireysel ve yoğunlukla da kurumsal müşterilerimiz için turizm alanındaki konaklama, bilet satışı, transfer hizmetleri gibi muhtelif talepleri nitelikli biçimde karşılıyoruz.

Başta Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere Schengen üye ülkeleri, ABD, İngiltere, Rusya, Çin, BAE, Suudi Arabistan vb. ülkelerin vize başvurularını kolaylık esasıyla gerçekleştiriyor, takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz.

Uluslararası öğrencilere Türkiye'de her yaşa uygun eğitim imkanı sunarken, ayrıca akademik rehberlik ve tecrübe desteklerimizle onlara katkıda bulunuyoruz.

Dünya ülkeleri arasında planlı toplantılarda bulunan iş adamı, bürokrat ve siyasetçilerin temaslarını ve programlarını tüm detayları ile organize ediyoruz.

Tüm dünyadaki hastaların, en etkin ve modern tedavi yöntemlerine Türkiye'de uygun maliyet avantajlarıyla erişimlerini sağlıyoruz. Yüksek standartlı sağlık hizmetlerine, güvenilir yollarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tarihçesi 100 yıl öncesine dayanan, İstanbul'un ilk turizm markalarından biri olmuş TUTTA Tour, Türkiye'nin muhteşem güzelliklerini tanıtma konusunda tecrübesini, yenilikçi çözümlerle ortaya koyuyor.

Bireysel misafirler, kurumsal organizasyonlar, arkadaşlar, ekipler, aileler için tatil ve etkinlikleri ile ÇENGEL'in uzman kadrosu size yeni bakış açıları sağlayacak.

DrAsist dünyanın dört bir yanındaki geniş ağı ile başta hastanelerin, sağlık turizmi kuruluşlarının, kliniklerin, doktorların, sivil toplum kuruluşlarının yanında!

Küçük Piyale Mah.Toprak Tabya Sk. No:2 Gür Plaza 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Talep ve önerileriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
Hızlı İletişim