Markalar

TSA EDUCATION

2019 yılında kurulan TSA Education markasının amacı; eğitim görmek isteyen uluslararası öğrencilerin, tüm kurum ve kuruluşların istediği eğitim programı alternatiflerini oluşturmak, gerçek ve online eğitim içerikleri ile öğrencileri buluşturmaktır. Şirketimiz öğrencilerin uygun kontenjanlara yerleştirilmesi, yerleştikleri eğitim programında farklı alternatif çalışmalar ile kendilerini geliştirmeleri konusunda ciddi tecrübe sahibi olarak bireysel ve kurumsal taleplerde öğrencilerin hizmetindedir.

TSA Education, eğitim kuruluşlarının verdiği resmi yetkiye dayanarak öğrenci seçme sınavlarının yapılması, aday öğrencilerin seçilmesi konusunda üniversite ve benzeri kuruluşlara hizmet vermektedir. TSA Education’ın misyonunu yerine getirmek üzere birçok devlet ve özel vakıf üniversitesi ile anlaşması bulunmaktadır. Aynı zamanda uluslararası liseler - kolejler, dil okulları, birçok sertifika eğitimi ve profesyonel uygulamalı eğitimler sunan başarılı kurumlar ile çalışmalarını ilerletmektedir. 

TSA Education öğrencilerin ihtiyacı olan akademik rehberlik ve tecrübe destekleri ile uluslararası öğrencilere Türkiye’de her yaşa uygun örgün eğitim imkanı sunmaktadır. Şirketimiz eğitim süreci yanında vize, ikamet izni, bilet, otel, toplantı organizasyonu, transfer ve tercüme hizmetlerini de sunabilen tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin hizmetindedir.

TSA Travel, TSA Visa, TSA Business gibi sektör içinde öne çıkan tüm markalarımızla, özel uzmanlık geliştirdiğimiz çalışma alanlarında hizmet veriyoruz.

Bireysel ve yoğunlukla da kurumsal müşterilerimiz için turizm alanındaki konaklama, bilet satışı, transfer hizmetleri gibi muhtelif talepleri nitelikli biçimde karşılıyoruz.

Başta Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere Schengen üye ülkeleri, ABD, İngiltere, Rusya, Çin, BAE, Suudi Arabistan vb. ülkelerin vize başvurularını kolaylık esasıyla gerçekleştiriyor, takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz.

Uluslararası öğrencilere Türkiye'de her yaşa uygun eğitim imkanı sunarken, ayrıca akademik rehberlik ve tecrübe desteklerimizle onlara katkıda bulunuyoruz.

Dünya ülkeleri arasında planlı toplantılarda bulunan iş adamı, bürokrat ve siyasetçilerin temaslarını ve programlarını tüm detayları ile organize ediyoruz.

Tüm dünyadaki hastaların, en etkin ve modern tedavi yöntemlerine Türkiye'de uygun maliyet avantajlarıyla erişimlerini sağlıyoruz. Yüksek standartlı sağlık hizmetlerine, güvenilir yollarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tarihçesi 100 yıl öncesine dayanan, İstanbul'un ilk turizm markalarından biri olmuş TUTTA Tour, Türkiye'nin muhteşem güzelliklerini tanıtma konusunda tecrübesini, yenilikçi çözümlerle ortaya koyuyor.

Bireysel misafirler, kurumsal organizasyonlar, arkadaşlar, ekipler, aileler için tatil ve etkinlikleri ile ÇENGEL'in uzman kadrosu size yeni bakış açıları sağlayacak.

DrAsist dünyanın dört bir yanındaki geniş ağı ile başta hastanelerin, sağlık turizmi kuruluşlarının, kliniklerin, doktorların, sivil toplum kuruluşlarının yanında!

Küçük Piyale Mah.Toprak Tabya Sk. No:2 Gür Plaza 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Talep ve önerileriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
Hızlı İletişim