Hizmetlerimiz

TSA Education

TSA Education öğrencilerin ihtiyacı olan akademik rehberlik ve tecrübe destekleri ile uluslararası öğrencilere Türkiye’de her yaşa uygun örgün eğitim imkanı sunmaktadır. Şirketimiz eğitim süreci yanında vize, ikamet izni, bilet, otel, toplantı organizasyonu, transfer ve tercüme hizmetlerini de sunabilen tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin hizmetindedir.

daha fazla oku
FUAR TURU

TUTTA Tour acente müşterileri Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası fuarlarda farklı makine, ürün ve hammaddeleri görebilir, ticaretlerine yepyeni ufuklar açabilirler. TUTTA Tour fuar paketleri sayesinde misafirleriniz emin ellerde dünyanın dört bir tarafından toplanarak oluşturulan bilgi ve birikime kaliteli servis hizmetleri ile ulaşırlar. TUTTA Tour misafirleri doğru fuarlar için doğru hizmetleri alır ticaretlerine ekstra değer katarlar.

daha fazla oku
MAVİ TUR

Tüm zamanınızı, lüx ve tam donanımlı teknelerimizde, Helal hizmet konsepti altında aileniz ile uygun şekilde hazırlanmış olarak beğeninize sunuyoruz. Kişi sayısına göre değişen seçenekleri ile hayatın mavisine doğru yolculuk sunuyor, seçkin tatil destinasyonlarının en harika koylarında ve antik yerlerinde zaman geçirme fırsatını da yakalamış olacaksınız.

daha fazla oku
TUR ORGANİZASYON

Ekibinde 15 yıllık tecrübeyi birleştiren TSA Travel sizlerin en iyi hizmeti alması için gerekli tur programlarını hazırlamaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışı turlarda tecrübeli ekibimiz, anlaşmalı acentalarımız ile kaliteli turlara katılmanız TSA Travel tur operatörlerinin en önemli görevidir. İstanbul içinde yaklaşık 38 rota ve yurtiçinde her bölgede turlar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca yurtdışı turlarında tecrübeli acentelerimiz sayesinde sorunsuz bir tatil turu sizleri bekliyor.

daha fazla oku
Sağlık Turizmi

Türkiye’nin 15 farklı şehrinde 70’den fazla hastanede konusunda uzman sağlık çalışanları ile tüm hastaların tedavilerinde global bir çözüm merkezidir. 7 farklı dilde hizmet veren çağrı merkezimiz, uzman vize ekibimiz, konusunda tecrübeli partner şirketimiz, hava – kara ambulansımız, transferkonaklama hizmetlerimiz, tedavi planı kontrolüfatura inceleme servislerimiz ile profesyonel bir sağlık hizmetini bizler ile temin edebilirsiniz.

daha fazla oku
TSA VİZE Hizmetleri

TSA Turkish Service Agency AŞ’nin diğer bir markası olan TSA Visa 4 ülkedeki ofisimiz ve 50’yi geçen personelimiz ile hizmet vermektedir. Türkiye’den yurtdışına çıkışlarda tüm ülkeler için başvuru hizmeti vermekte olan İstanbul ofisimiz aynı zamanda yurtdışında yürütülen operasyonlarımızın veri işleme merkezi konumundadır.

daha fazla oku
TRANSFER İŞLEMLERİ

Seyahatlerde yerel ulaşım önemli bir sorun olabilir. TSA Travel anlaşmalı şirketleri ve abone olduğu digital platformları sayesinde dünya genelinde karşılama, transfer, araç kiralama, VIP Araç temini, makam araçları organizasyonlarını başarı ile organize etmektedir.

daha fazla oku
Uçak Bileti

Müşterilerimizin ihtiyacı olan uçak biletleri, otobüs,feribot ve tren biletleri en uygun koşullarda temin edilerek hizmete sunulmaktadır.

daha fazla oku
Konaklama

TSA Travel anlaşmalı digital platformları sayesinde yüzbinlerce şehir ve tatil otelini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünya genelinde yaklaşık 450.000 otelin kayıtlı olduğu muhtelif digital platformlar ile konaklama tesisleri incelenmektedir.

daha fazla oku
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Otel, transfer, villa kiralama, sağlık turizmi, vize hizmetlerimi gibi alanlarda uzman ekibimizle hizmetinizdeyız

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?